Evrimsel Devrim Zamanı

Astroloji ile tanışıklığınız nedir?

Takip edenlerden misiniz?…..

Etmeyenlerden misiniz? diye soru bombardıman ile başlıyorum www.theelif.com ‘da ki ilk yazıma J

Kadim bilgileri o kadar ağır dilde ve zor bir şekilde anlatıyoruz ki, ya “yoktur”, ya da “tamam varda ne işime yarayacak” dedirtiyoruz…

Evrimsel Devrim Zamanı

Uzun yıllar perakende ve yazılım şirketlerinde çeşitli görevlerde bulundum ki, belki de en iyi yaptığım şey olan “karşıdakinin anladığı dilde iletişim kurma” özelliğimi (yeteneğim demiyorum, ukala bir kova olarak J ) kadim bilgilerde de kullanarak hayatımızı aslında kolaylaştırma yollarından bahsetmek istiyorum… plaza diliyle “simple” ya da hatırlar mısınız, bir cips reklamı vardı; Cem Yılmaz “bunu insan yiyecek” diyordu… yani basit ve kolay bir anlatımla, Uranüs’ün Boğa burcuna geçişi ile başlıyorummmmm.

Gelelim Evrimsel Devrim için neler yapmalıyız????

Sevgili Uranüs enerjisi ile Boğa enerjisi 15 Mayıs 2018 ta bir araya geldi… lakin 7 sene boyunca aşağıda bahsedeceğim enerjisel durumlar aktif olacak, hatta 6 Mart 2019 a kadar başlangıç enerjisi aktifliği devam edecek !!!!

eeee, ne demek bu  !!! dediniz değil mi o zaman aşağıdaki burçlardan önce yükselen burcunuzu, sonra güneş burcunuzu okuyarak 7 yıllık döngünüz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu; Sevgili Koç burçları, Uranüs-Boğa enerjisi “nasıl böyle yaşayacaksınız” diye sormak istiyor. Her türlü (maddi-manevi) bereketlisiniz, lakin bereketinizin farkına varıp, radikal bir şekilde kendinizi bugüne kadar yaptığınızı düşündüğünüz hatalardan arındırma zamanı J !!!!

Boğa Burcu; Sevgili Boğa burçları, istemeye istemeye zorla, zorunlu olarak o kadar çok değişip dönüşeceksiniz ki !!!! Özellikle kendiniz, çevreniz ve yakınlarınız üzerindeki kontrolünüz kalmayacak. Kısaca “istenmeyen dikkat” ‘inizi bırakıp, hayatın akışı ile birlikte hareket etmenizi öneriyorum.

İkizler Burcu; Sevgili İkizler burçları, siz ki iletişim sizin hücrelerinize işlemiş. Konuşmadan, iletişmeden yapamazsınız değil mi? İşte Uranüs-Boğa sizi içinize döndürecek ve susacaksınız! İç sesiniz ile konuşacaksınız ki “iç devrim” ‘iniz gerçekleşecek.

Yengeç Burcu; Sevgili Yengeç burçları, evettttt işte tam zamanı, sosyal olmak, yeni sosyal ortamlar ile tanışma, çevreyi genişletme zamanı!!! Kırın kabuğunuzu diyor Uranüs-Boğa 😉 veeee “her zaman göze çarpan” olacaksınız benden söylemesi 😉

Aslan Burcu; Sevgili Aslan burçları, kariyerinizde radikal değişimler olabilir. Çalışmıyorsanız, çalışmaya başlayabilir…. Çalışıyorsanız da farklı bir atılım ile faaliyet alanınız hiç aklınıza gelmemiş haliyle revize edilebilir. Hatta  “yanlışlıkla ünlü” bile olabilirsiniz 😉

Başak Burcu; Sevgili Başak burçları, Uranüs-Boğa enerjisi sizi yurtdışına hazırlayabilir. Daimi veya bir eğitim için yurtdışı konuları gündeme gelebilir. Eğitim çağında olanlar, hiç akıllarından geçmeyecek olan yeni bir eğitim programına dahil olabilir. Çevrenizde sizi kontrol edenler varsa !!!! “beni kontrol edemezsin” çıkışlarınız ile kendinizi yaşamaya başlayacaksınız!!!

Terazi Burcu; Sevgili Terazi burçları, özellikle kaybetme korkusu olanlar lütfen ve lütfen şu birkaç ayda bu korkudan kurtulun… yoksa mı? 7 sene boyunca kendinize ve çevrenize “hayatı zindan etmeyin”. Korkmayın akışta olun.

Akrep Burcu; Sevgili Akrep burçları, beklenmedik iş birliktelikleri ile yeni farklı projeler sizi bekliyor. Eş, ortak, partner ile birlikte yapılan işlerin dışında ”kendimle evli” ‘yim mottosu ile biraz kendi başınıza yapmanız gereken projelere de ağırlık vermeniz gerekiyor.

Yay Burcu; Sevgili Yay burçları, günlük rutin düzenli hayatınız değişecek, dönüşecek ve siz “ben çıldırıyor” ‘ummm diyeceksiniz. Çıldırmayın, biraz değişiklik iyidir. Değişimi seversiniz lakin sizin de bazı kalıplarınızı kırma vaktidir.

Oğlak Burcu; Sevgili Oğlak burçları, disiplin denilince siz akla geliyorsunuz evet doğru, lakin Uranüs-Boğa size bu 7 yıllık dönemde “eğlenmek için ortalığı karıştırmayın” diyor, çünkü dönüşüp hayattan zevk almaya başlayacaksınız.

Kova Burcu; Sevgili Kova burçları, “her yerde kendinizi evde hissedeceksiniz” yuvanızın dışına çıkma vakti geldi. Siz iç huzurunuza kavuştuktan sonra artık her yer evim evim güzel evim olacak 😉

Balık Burcu; Sevgili Balık burçları, “pürüzsüz vaaz” zamanı geldi. Lakin önce o iletişimi kendiniz ile kurup dışarı açılın derim ben. Boş verin başkalarını önce siz coşkulu bir iletişime geçin aynanın karşısında kendiniz ile, gerisi zaten gelecek 😉

Astroloji hakkında minik bilgilendirme;

Veeee 12 karakterin değişimleri tabi ki bir paragraflık değil, hatta kendi haritanızda tüm bilgiler mevcut 😉

İşte aslında “astroloji ne işimize yarar?” sorusunun da cevabı burada; Astroloji gökyüzünde bulunan ışıkların, gezegenlerin enerjilerinden faydalanarak hayatımızdaki önümüze çıkma ihtimali olan engelleri önceden fark edip, tedbiri almaya, ya da kendimizin potansiyelinin doğru ortamlarda kullanıp, yanlış ortamlarda zaman kaybetmeden yol alabilmek için bize sunulmuş imkanlar havuzu diye adlandırabiliriz.

Bir sonraki görüşmemize kadar gökyüzü mesajları size kılavuz olsun…

Sevgiler ve Saygılar

Nur Banu Telci

WhatsApp chat